Opcje przeglądania
Producenci

Glebogryzarki spalinowe

GRASS GTB 8512 - glebogryzarka spalinowa

GRASS GTB 8512 - glebogryzarka spalinowa
GRASS GTB 8512 - glebogryzarka spalinowa

Wydajna glebogryzarka do średnich powierzchni. 

Dostępność: brak towaru

Cena:

2 199,00 zł

GRASS GTL 8513 - glebogryzarka spalinowa

GRASS GTL 8513 - glebogryzarka spalinowa
GRASS GTL 8513 - glebogryzarka spalinowa

Glebogryzarka spalinowa do średnich i większych powierzchni.

Dostępność: brak towaru

Cena:

1 999,00 zł

VEGA VT-30 - glebogryzarka spalinowa

VEGA VT-30 - glebogryzarka spalinowa
VEGA VT-30 - glebogryzarka spalinowa

Glebogryzarka spalinowa do małych powierzchni.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

1 379,00 zł

szt.

Glebogryzarki spalinowe

Posiadanie nowoczesnej glebogryzarki spalinowej przynosi szereg korzyści nie tylko na potrzeby ogrodu, ale również praktycznej pracy na roli. Solidne wykonanie, poręczna obsługa oraz wydajne paliwo zapewniają najwyższą efektywność nawet podczas wielu godzin rutynowych zadań. Brak stałego podłączenia do źródła zasilania pozwala na relatywnie większy zakres ruchów w stosunku do innych urządzeń tej kategorii. Maszyny te można łatwo rozbudować przy użyciu przystępnych technicznie dodatków, podnoszących jakość każdej aktywności w terenie.

Zastosowanie glebogryzarek spalinowych

Glebogryzarki spalinowe stosuje się do realizacji prac, związanych z przygotowaniem gleby do pobudzenia jej biologicznej aktywności. Dzięki nim, możemy bez problemu wykonywać takie czynności, jak nawożenie, oranie czy spulchnianie. Poręczne sterowanie nie powoduje nadmiernego wysiłku, co dodatkowo pozwala na łatwe i proste dotarcie do wybranego miejsca. Duże znaczenie w działaniu mają obrotowe ostrza oraz mobilne koła, które należy dobierać z rozsądkiem. Są bowiem poddawane dużemu naciskowi na glebę i stanowią ważne ogniwo zewnętrznej części napędu.

Zalety stosowania glebogryzarek spalinowych

Każda glebogryzarka o napędzie spalinowym posiada w pełni profesjonalny silnik, którego poziom mocy warunkuje efektywność pracy w terenie. Nie trzeba więc martwić się o fizyczną regulację noży ani na bieżąco doglądać mobilności roboczych kół. Bezpieczne korzystanie z urządzeń nie ogranicza przewód do prądu, zatem można pozwolić sobie na dowolny zakres poruszania. Istotną rolę odgrywa trafne dostosowanie akcesoriów, które przyspieszają wykonywanie dowolnego zadania bez utraty sporej ilości energii.

Polecane glebogryzarki spalinowe

Nasza bogata oferta zawiera wysokiej jakości glebogryzarki spalinowe uznanych producentów, które gwarantują wiele lat wydajnego działania. Szczególnie mocno polecamy unikatowe modele z kolekcji GRASSU oraz VEGI, wyposażone w czterosuwowe silniki oraz obudowy z utwardzonej stali. Maszyny te rutynowo obsługują dwa biegi (przód + wstecz), a ich zestawy dostępne są w trzech dedykowanych szerokościach. 

GRASS GTL 8513

VEGA VT-55 BS XR 950

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl