Opcje przeglądania
Producenci

Glebogryzarki

Glebogryzarki

Glebogryzarki to nowoczesne rozwiązanie z kategorii urządzeń do praktycznego spulchniania ziemi. Przygotowanie gleby przed posadzeniem kwiatów czy zasianiem trawnika jeszcze nigdy nie było tak proste. Precyzyjne ostrza i poręczne sterowanie doskonale sprawdzają się do prac nie tylko w przydomowym ogródku, ale również rozległym polu. Solidnej jakości obudowy oraz pojemne silniki gwarantują bezpieczną i wydajną pracę przez długie godziny. Wystarczy tylko odpowiednio umieścić urządzenie w docelowym miejscu, a także zapewnić mu określony zasób energii. 

Glebogryzarki - akcesoria

Posiadanie nowoczesnej i wydajnej glebogryzarki wiąże się z wyborem części, zapewniających komfortowe warunki pracy, jak również zachowanie optymalnego zużycia energii. Dużą rolę odgrywa ruchoma część maszyny, za którą odpowiadają koła o zębatych krawędziach. Najwięcej korzyści mogą przynieść konstrukcje ze stali, przypominające wyglądem samochodowe opony. Ich trwałe mocowanie i łatwa przyczepność do podłoża pozwalają na znaczną redukcję wysiłku, a także dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Warto też zwrócić uwagę na rozmaite pługi i spycharki, które bez problemu zniwelują nierówności, usuwając kawałki ziemi w bezpieczne miejsce. Wysoka wszechstronność maszyn jest możliwa dzięki akcesoriom, dostosowanych do określonego modelu bądź posiadających przystępny montaż. Należy jednak używać ich rozważnie i nie dopuszczać do nadmiernego obciążenia silnika w trakcie wykonywania dowolnej pracy.

Glebogryzarki spalinowe

Glebogryzarki z napędem spalinowym przynoszą szereg korzyści w pracach, których celem jest przygotowanie gleby do roboczego użytku. Nawożenie i spulchnianie wymagają poświęcenia, a także dużego nakładu pracy, co wiąże się z eksploatacją dużej ilości energii. Jeśli jednak wybierzemy maszynę z wydajnym paliwem i łatwą obsługą, będziemy mogli pozwolić sobie na znacznie więcej. Rozsądnym pomysłem jest inwestycja w glebogryzarkę, wyposażoną w łańcuchową przekładnie czy dzielone noże, zapewniając szeroki zakres ruchów. Ten rodzaj glebogryzarek nie wymaga stałego podłączenia do źródła zasilania, a jedynie katalizatora z opłacalnym paliwem (np. benzyna, olej napędowy). 

Zajrzyj na naszego bloga:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl