Producenci

Kosiarki

  • nowość

Kosiarki

Szukasz kosiarki, bo zbliża się sezon intensywnych prac w ogrodzie i na działkach? Przyroda czeka w blokach startowych, a my mamy czas na odpowiednie przygotowanie do ''zielonego sezonu''. Korzystając ze skutecznego sprzętu, usprawnimy i umilimy sobie dbanie założony trawnik. Jaką kosiarkę kupić?

Oferta handlowa sprzedawców kosiarek, dostosowana jest do strzyżenia trawników, zarówno zakładanych, jak i dzikich. W naszym sklepie, klient znajdzie wszystkie rodzaje kosiarek:

Jaką kosiarkę wybrać?

Wyposażamy nasze magazyny w oparciu o obserwację aktualnego popytu i dostosowujemy się do zapotrzebowania branży. Dobór odpowiedniego urządzenia, ostatecznie należy do klienta, my natomiast chętnie doradzimy i polecimy optymalny model. 

W grupie kosiarek spalinowych, największym zainteresowaniem cieszą się marki funkcjonujące na rynku od lat z powodzeniem:

  1. Husqvarna

  2. World

  3. MA.RI.NA

  4. Weibang

  5. Vega

  6. Snapper

Ile kosztuje kosiarka?

Koszt zakupu kosiarki zależy od konkretnego modelu, mocy urządzenia i rodzaju napędu. Rozpiętość cenowa jest ściśle związana z parametrami maszyny.

Kosiarki elektryczne, cieszą się ogromnym zainteresowaniem, przede wszystkim ze względu na relatywnie niski koszt zakupu i łatwość użytkowania. W tej kategorii również oferujemy urządzenia renomowanych producentów. Najczęściej kupowane kosiarki elektryczne, to Husqvarna oraz Jakmet. Sprzedajemy wyłącznie kosiarki najwyższej jakości. Zwracamy uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pracy podczas koszenia. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Na naszym blogu znajdziesz więcej informacji na temat kosiarek:

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl