Opcje przeglądania
Producenci

Nożyce do żywopłotu

HUSQVARNA 122HD60 - nożyce spalinowe do żywopłotu

HUSQVARNA 122HD60 - nożyce spalinowe do żywopłotu
HUSQVARNA 122HD60 - nożyce spalinowe do żywopłotu

Model Husqvarna 122HD60 to ciche i lekkie nożyce do żywopłotu, do użytku własnego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

2 249,00 zł

szt.

VEGA HT10S-6019 - nożyce do żywopłotu elektryczne

VEGA HT10S-6019 - nożyce do żywopłotu elektryczne
VEGA HT10S-6019 - nożyce do żywopłotu elektryczne

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

299,00 zł

szt.

Nożyce do żywopłotu

Nowoczesne i praktyczne nożyce do cięcia żywopłotu stanowią nieodłączne narzędzie do pielęgnacji przydomowych czy parkowych krzewów. Dzięki poręcznemu uchwytowi i solidnej konstrukcji, pozwalają na szybkie i efektywne przycinanie dowolnego krzewu do określonej wysokości. Starannie wykończone ostrze oraz szeroki zasięg ramion umożliwia precyzyjne cięcie nawet najgęstszej roślinności. Narzędzia te są stosunkowo lekkie i posiadają niewielkie rozmiary, przez co nie wymagają użycia dużej siły. Z łatwością możemy zatem obcinać znacznie wyższe od nas krzewy.

Nożyce akumulatorowe

Nożyce o zasilaniu akumulatorowym doskonale nadają się do żywopłotów małej i średniej wielkości. Ich lekkie i trwałe materiały umożliwiają sprawną obsługę przez długie godziny, nie powodując dużego obciążenia czy zmęczenia. Potrafią stosunkowo szybko i dokładnie przyciąć nawet najdrobniejszy skrawek żywopłotu, przez co pozwala nadać mu oryginalny, stylowy wygląd. Tego rodzaju nożyce posiadają wydajny silnik na akumulator, który - dzięki litowo-jonowej technologii - pozwala na cichą i spokojną pracę.

Nożyce elektryczne

Nożyce o napędzie elektrycznym to skuteczne i sprawdzone rozwiązanie do przycinania żywopłotów o dużej wielkości. Wyróżnia je prosta konstrukcja oraz długie ostrze, które w łatwy sposób potrafi dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Tego typu narzędzia bez problemu poradzą sobie z przycinaniem ogrodowych parkanów, parkowych krzewów, jak również obcinaniem gałęzi. Dzięki wykonaniu z ekologicznych materiałów, zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa roślin. Dużą korzyść przynosi też sieciowa forma zasilania (brak kabla), która nie powoduje trudności w poruszaniu ani nie ogranicza zasięgu pracy.

Nożyce spalinowe

Nożyce o modelu spalinowym mają szerokie zastosowanie w ogrodnictwie, szczególnie do pielęgnacji roślinności na rozległej przestrzeni. Ich duża mobilność i długie twarde ostrze pozwalają na skuteczne i dokładne strzyżenie żywopłotu oraz obcinanie gałęzi krzewów. Choć zapewniają sporą wygodę pracy, to - w przeciwieństwie do innych modeli - generują większy hałas i są cięższe. Na skutek braku wbudowanej elektryki (zasilane paliwem z katalizatora), nadają się do formowania i wyrównywania mokrej trawy. 

Dowiedz się więcej:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl