Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pilarki elektryczne

Pilarki elektryczne mają szerokie zastosowanie w ogrodnictwie, jak również przemyśle budowlanym czy dekarskim. Dzięki wysokiej jakości materiałom, potrafią radzić sobie z dużym obciążeniom oraz intensywną pracą w zróżnicowanych warunkach. Urządzenia te opierają się na elektrotechnice w najwyższym wydaniu, co przekłada się na ich wielofunkcyjność i wytrzymałość. Nowoczesne dwusuwowe silniki cechuje nieprzeciętna wydajność, dlatego gwarantują pilarkom niezawodną sprawność przy wielogodzinnym użytku. Tej kategorii pilarki posiadają dedykowane okablowanie, które w przystępny sposób pozwala utrzymać stały dopływ energii. 

Zastosowanie pilarek elektrycznych

Pilarki o napędzie elektrycznym wyróżnia potężna moc silników, które można zasilać wydajnym paliwem w postaci oleju napędowego. Ich precyzyjne ostrza i wytrzymałe prowadnice mogą przydać się przydomowym ogrodnikom, a także profesjonalnym budowniczym bądź dekarzom. Są to bowiem urządzenia o dużej sile roboczej, która pozwala na swobodne cięcie drewna, kamienia lub metalu. Należy jednak pamiętać o częstej konserwacji oraz systematycznym przeglądzie, co przekłada się na maksymalną efektywność pracy. 

Zalety stosowania pilarek elektrycznych

Elektryczne modele pilarek wyposażone są w poręczne uchwyty, co ułatwia kontrolę sterowania i zapewnia bezpieczne użytkowanie. Za sprawą stabilnych i trwałych części roboczych, nie wymagają sporego wysiłku, co wyklucza jakiekolwiek obciążenie bądź zmęczenie. Dużą rolę odgrywa niezawodny hamulec bezpieczeństwa, który natychmiastowo wyłącza pracę silnika, blokując tym samym ruchome działanie ostrza. Nie trzeba też martwić się o utratę zbędnej ilości energii, którą optymalnie dostarcza paliwo w formie benzyny lub oleju.

Polecane pilarki elektryczne

Nasze unikatowe produkty pochodzą wyłącznie od zaufanych producentów, gwarantujących doskonałą jakość oraz najwyższy stopień bezpieczeństwa. Duża w tym zasługa opłacalnych i nieinwazyjnych materiałów, które zapewnią użytkownikowi satysfakcję na długie miesiące. Każde urządzenie - bez względu na przeznaczenie - posiada kompletne wyposażenie oraz oryginalną gwarancję.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl