Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Traktory bez kosza

Nowoczesne i praktyczne traktory ogrodowe bez kosza służą przede wszystkim zachowaniu estetycznego wyglądu trawy. Za sprawą wydajnych części technicznych i łatwej formy sterowania, sprawdzają się na rozległym terenie posesji czy parku, jak również w przydomowym ogrodzie. Nie posiadają wbudowanego pojemnika na odpady, zatem do pełni komfortu pracy wymagają zakupu dodatkowych akcesoriów. Wersje te są lżejsze i tańsze od modeli z koszem, dlatego można je obsługiwać z większą łatwością w terenie. Mocne silniki, pojemne zbiorniki paliwa i stabilne konstrukcje pozwalają na wielogodzinną pracę. Dużym atutem jest posiadanie wbudowanego wyrzutu bocznego, który służy do nawożenia trawy.  

Zastosowanie traktorów bez kosza

Wielofunkcyjne i zwrotne traktory bez kosza znajdują swoje zastosowanie w amatorskim i profesjonalnym ogrodnictwie. Zazwyczaj korzystają z nich użytkownicy trawników, którymi są posiadacze ogródków działkowych czy przydomowych. Oprócz wysokiej efektywności w koszeniu trawy, mogą służyć jako transport na niewielkim terenie o płaskim podłożu. Jeśli zostaną wzbogacone o dodatkowe akcesoria, potrafią radzić sobie z gromadzeniem liści czy wywożeniem śmieci. Wszystko zależy jednak od modelu pojazdu, sposobu jego rozbudowy oraz preferencji technicznych użytkownika.  

Zalety stosowania traktorów bez kosza

Traktory ogrodowe bez kosza posiadają łatwą i przystępną formę sterowania, dzięki czemu nie wymagają dużego wysiłku podczas jazdy. Dzięki wydajnym silnikom i pojemnym zbiornikom paliwa, zapewniają wielogodzinną pracę bez jakichkolwiek przestojów czy opóźnień. Techniczny ubytek w postaci braku pojemnika znacznie zmniejsza ciężar i wielkość, co - na tle wersji z koszem - poprawia komfort jazdy. Profesjonalne modele posiadają dedykowane oświetlenie LED, które pozwala korzystać z nich zarówno w dzień, jak i po zmroku. 

Polecane traktory bez kosza

Nasza bogata oferta traktorów ogrodowych bez kosza zawiera oryginalne i profesjonalne modele, pochodzące od doświadczonych i zaufanych wykonawców. Szczególnie polecamy nowatorskie traktory z bocznym wyrzutem SNAPPER, które wyróżnia m.in. możliwość koszenia wstecznego czy hydrostatyczny napęd. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl