Producenci

G-FORCE

G-FORCE to doświadczony niemiecki producent urządzeń i narzędzi do zastosowania w ogrodzie. Jego bogata oferta rozwiązań dostępna jest nie tylko w Polsce czy Europie, ale także na całym świecie. Od wielu lat marka ta słynie z najwyższej jakości urządzeń dla profesjonalnych ogrodników, w których na bieżąco wprowadza innowacyjny i ergonomiczny design. W jego asortymencie można znaleźć zarówno nowoczesne modele kosiarek, jak i niezawodne roboty koszące czy poręczne podkaszarki. Wszystkie te produkty są regularnie rozwijane pod względem kultury pracy oraz technologii zaawansowania, przez co zdobywają uznanie najbardziej wymagających klientów.

G-FORCE posiada globalną sieć autoryzowanych punktów sprzedaży, za którą odpowiadają tysiące małych, średnich i niezależnych sklepów. Co więcej, jest inicjatorem wielu zaawansowanych szkoleń, przeznaczonych dla pracowników i sprzedawców. Do rutynowo stosowanych rozwiązań tego producenta można zaliczyć m.in. dotykowe ekrany obsługi, kontrolery wykrywania deszczu.    

G-FORCE - Kosiarki

Wielofunkcyjne kosiarki spalinowe G-FORCE dają gwarancję bezpiecznej i wydajnej pracy nawet na rozległym obszarze. Czterosuwowe silniki Loncin, niezawodne napędy General Transmissions oraz metalowe obudowy potrafią radzić sobie ze zmiennym obciążeniem czy rozległą połacią trawy. Urządzenia te zapewniają też nieprzeciętną wygodę sterowania, co jest wynikiem wysokiej sprawności podwójnie łożyskowanych kół z antypoślizgowym bieżnikiem. Dodatkowo, ich techniczny mechanizm opatrzono w centralną regulację wysokości cięcia, która ułatwia poruszanie i manewrowanie kosiarką w terenie. Możesz także wybrać jeden z kilku dedykowanych trybów pracy, z których należy wyróżnić rozdrabnianie (mielenie), boczny i tylny wyrzut oraz zbieranie do kosza.

Jeśli szukasz sprawdzonej kosiarki o modelu spalinowym, która w pełni obsługuje napęd i rozrusznik, posiadamy produkt, przeznaczony właśnie dla Ciebie. Oprócz markowych podzespołów, unikatową pozycję G-FORCE zaopatrzono w funkcję automatycznego ssania, a także elektryczny starter. 

 

G-FORCE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl