Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Kosiarki akumulatorowe

Kosiarki akumulatorowe

Nowoczesne kosiarki akumulatorowe to rozwiązanie idealne dla posiadaczy zarówno małych ogródków, jak i większych powierzchni wymagających regularnego koszenia trawy. Brak kabla, zwrotność i cicha praca urządzenia sprawiają, że ten typ kosiarek jest bardzo popularny i pożądany zarówno przez amatorów ogrodnictwa, jak i profesjonalnych ogrodników. Jest to również rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego, ponieważ kosiarki tego typu nie generują szkodliwych spalin, a także nie korzystają z energii nieodnawialnej.

Mobilne kosiarki akumulatorowe, jako rozwiązanie uniwersalne

Największą zaletą kosiarek akumulatorowych jest ich mobilność, która pozwala na koszenie terenów trudno dostępnych lub znacznie oddalonych od budynków mieszkalnych czy gospodarczych. Dodatkowymi zaletami kosiarek akumulatorowych jest brak emisji spalin i praca cichsza niż kosiarek spalinowych. Pojemny akumulator pozwala na komfortową prace, bez konieczności częstego ładowania urządzenia.

Zwrotne i lekkie kosiarki akumulatorowe dla każdego

Ekologiczne kosiarki akumulatorowe o niewielkiej szerokości pasa koszenia są wygodnym wyborem dla właścicieli niewielkich ogródków przydomowych. Lekka i kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie urządzenia. Kosiarki akumulatorowe wyposażone są w kosz na koszoną trawę, który pomaga utrzymać porządek w trakcie koszenia trawnika. Do kosiarek tego typu dołączone są odpowiednie akumulatory wraz z ładowarkami, które pozwalają na wydajną pracę o każdej porze dnia.

Mamy w sprzedaży również inne rodzaje kosiarek:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl