Opcje przeglądania
Producenci

Traktory z koszem

Traktory z koszem

Nowoczesne i praktyczne traktory z koszem to urządzenia, przeznaczone do pielęgnacji ogrodu. Dzięki łatwej obsłudze i obudowie z wysokiej jakości materiałów, potrafią zachować optymalną sprawność przez wiele godzin użytkowania. Ich dodatkowym atutem jest wbudowany kosz, który pozwala na sprawne pochłanianie odpadów z podłoża. Pozwala to w łatwy i wygodny sposób oczyścić dany teren. Maszyny te wyposażono w pojemne silniki o dużej mocy, przez co radzą sobie z regularnym i intensywnym obciążeniem. 

Zastosowanie traktorów z koszem

Praktyczne i wydajne traktory ogrodowe służą przede wszystkim dokładnej i starannej pielęgnacji terenów, porośniętych trawą. Sprawdzają się w przydomowym ogrodzie, jak również na większym obszarze parków. Funkcja wbudowanego kosza znajduje zastosowanie podczas sprzątania jesiennych liści. Zebrana do kosza trawa może posłużyć również jako siano, które wykorzystamy jako pokarm dla zwierząt.  

Zalety stosowania traktorów z koszem

Profesjonalne modele traktorów do ogrodu zaopatrzone są w trwałe i stabilne koła, które gwarantują bezpieczną jazdę po gładkim i stromym terenie. Duże znaczenie ma hydrostatyczny model sterowania, który optymalizuje zużycie paliwa i nie powoduje utrudnień podczas poruszania. Wyposażone w precyzyjne i ruchome agregaty (ostrza), są w stanie poradzić sobie z dużą połacią trawy o zróżnicowanej wysokości. Istotne znaczenie mają również lekkie i praktyczne kosze, które opróżniane są za pomocą zdalnie sterowanej dźwigni, bez konieczności opuszczania siedzenia. 

Polecane traktory z koszem

Nasza szeroka oferta zawiera profesjonalne wersje tego rodzaju maszyn, pochodzące od doświadczonych i uznanych wykonawców. Każda z nich posiada kompletne wyposażenie i objęta jest dedykowaną gwarancją producenta. Szczególnie polecamy nowatorskie traktory ogrodowe SNAPPER RPX, które na tle klasycznych modeli wyróżnia m.in. elektroniczna deska rozdzielcza, większy model kół czy wygodniejsze siedzenie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl