Opcje przeglądania
Producenci

Zamiatarki

Zamiatarki to niezawodne urządzenia, przeznaczone do porządkowania przydomowej przestrzeni, szczególnie usuwania liści i gałęzi. Dzięki dedykowanym trybom pracy, pozwalają na sprawną obsługę i precyzyjne sterowanie, co zapewnia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Produkty te cechuje duże zróżnicowanie profilu, szczególnie wbudowanych szczotek i dołączonych koszy, które można pozyskać w wielu odmianach. Zachowanie wysokiego stopnia czystości nie wymaga użycia dużej siły, co doskonale sprawdza się w sprzątaniu trawnika czy czyszczeniu kostki brukowej. Każda czynność odbywa się z poborem optymalnej mocy silników, co zapobiega zużyciu zbędnej ilości energii.

Zamiatarki spalinowe

Spalinowe modele zamiatarek tworzone są z myślą o wymagających użytkownikach, dlatego nie brakuje w nich wydajnych silników ani elastycznych szczotek. Przystępne formy pracy wspomagane są przez szeroki wachlarz biegów, przeznaczonych do niezawodnego i płynnego poruszania. Utrzymanie ciągłości rytmu jazdy stanowi zasługę pompowanych kół, zapewniających stabilne prowadzenie oraz prawidłowy kontakt z podłożem. Profesjonalne wersje tego rodzaju urządzeń opatrzone są funkcją regulacji skrętu szczotek, a także modyfikacji ich wysokości. Warto tym samym podkreślić, że wbudowana szczotka porusza się ze stałą prędkością i obraca się wokół siebie.

Zamiatarki - akcesoria

Wielofunkcyjne akcesoria do zamiatarek znacząco ułatwiają pracę, którą można wykonywać bez intensywnego wysiłku. Dużą rolę odgrywają nowoczesne modele szczotek, których włosie wykonane jest z bezpiecznych i solidnych materiałów (np. poliamid, polipropylen). Często możesz też spotkać unikatowe szczotki miksowe, które wyróżnia obecność okrągłego bądź płaskiego druta. Jeśli celem roboczej czynności jest odgarnianie śniegu, pomocne mogą być praktyczne agregaty odśnieżające. Dzięki nim, usuniesz każdy, nawet najgęstszy kawałek śniegu, a następnie przeniesiesz go w ustronne miejsce. Rozsądnym pomysłem jest również skorzystanie z pługa, posiadającego automatyczną regulację. Do porządkowego zadania przyda się integralny lub osobny pojemnik na śmieci, który - w łatwy sposób - zamontujesz z przodu urządzenia.  

Poczytaj więcej na blogu:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl