Opcje przeglądania
Producenci

Nożyce elektryczne

Nożyce elektryczne do żywopłotu

Nowoczesne i praktyczne nożyce elektryczne znajdują szerokie zastosowanie w domowej pielęgnacji ogrodu oraz profesjonalnym ogrodnictwie. Zazwyczaj korzystają z nich posiadacze bujnej i rozległej roślinności, do której zalicza się żywopłot czy wiele odmian krzewów. Za sprawą wydajnych materiałów i prostej obsługi, nie wymagają użycia dużej siły, a także potrafią dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Profesjonalne modele nie posiadają kabla, dzięki czemu cechuje je większa mobilność i znaczenie płynniejsza praca.

Zastosowanie nożyc elektrycznych

Nożyce elektryczne stosuje się wszędzie tam, gdzie występuje roślinność o dużej wysokości i rozległej gęstości. Są to więc zadania z zakresu pielęgnacji ogrodów przydomowych i parków, w których wymagane są estetyka, dokładność i precyzja. Tego typu narzędzia można bez problemu wykorzystać do obcinania gałęzi krzewów, przycinania żywopłotu, jak również podcinania wysokiej trawy. Dzięki wbudowanemu zasilaniu siecią elektryczną, nie posiadają akumulatora ani kabla, dlatego ich przenoszenie nie powoduje utrudnień i jest bezpieczne dla człowieka. Potrafią też dostosować się do każdej przestrzeni, nawet tam, gdzie nie poradzą sobie modele o sterowaniu ręcznym. 

Zalety stosowania nożyc elektrycznych

Korzystanie z wydajnych nożyc elektrycznych nie wymaga dużego wysiłku ani obciążenia, dzięki czemu pozwalają na sprawną pracę przez długie godziny. Za sprawą twardego ostrza oraz poręcznego uchwytu, umożliwiają szeroki zakres ruchów, bez utraty wysokiej sprawności narzędzia. Ponadto, wyposażone są w mocne silniki o napędzie elektrycznym, co zapewnia płynność zasilania i optymalne zużycie energii. W przypadku modeli nowej generacji (wersji z dołączoną ładowarką), nie musimy martwić się o stały punkt podłączenia.

Polecane nożyce ogrodowe

W kategorii wielofunkcyjnych nożyc ogrodowych nie brakuje oryginalnych produktów, pochodzących od profesjonalnych i zaufanych producentów. Polecamy elektryczne nożyce do żywopłotu VEGA, których niezawodne silniki i zwrotne ostrza gwarantują wielogodzinną pracę na najwyższym poziomie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl