Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kosiarki elektryczne

Kosiarki elektryczne to niezbędny element wyposażenia każdego działkowicza czy miłośnika ogrodów. Regularne podcinanie trawy ma na celu nie tylko walory estetyczne. Koszenie sprawia, że staje się ona gęstsza, mocniejsza, szybciej się rozrasta, a źdźbła zyskują piękny, nasycony kolor.

Wybór kosiarki elektrycznej ułatwi pracę i  pomoże zadbać o ogród, ale także o środowisko naturalne. Ten rodzaj sprzętu nie wytwarza nadmiernego hałasu i - co najważniejsze - nie emituje do atmosfery szkodliwych spalin. Ponadto kosiarki elektryczne są lekkie i bardzo poręczne.

Kosiarki elektryczne Husqvarna 

Koszenie trawy przy pomocy urządzeń marki Husqvarna to sama przyjemność. Kompaktowe, zwrotne kosiarki zasilane prądem posiadają mocny 1800 W silnik. Pojemny 50 litrowy kosz oraz ergonomiczny uchwyt do prowadzenia zapewnia szybką pracę w ogrodzie. 

Urządzenie jest bardzo zwrotne i łatwo nim manewrować. Nadaje się idealnie do przydomowych ogródków, gdzie jest dużo zakamarków i ciężkich do skoszenia zakątków. 

Kosiarki elektryczne firmy JAKMET 

Kosiarki do trawy JAKMET to tanie i proste urządzenia ogrodowe. Dodatkowym ich walorem zachęcającym do zakupu jest rodzima produkcja. Zostały w całości zaprojektowane i zrobione w Kraśniku, na polskich podzespołach. 

Moc silnika  poszczególnych modeli waha się w granicach od 1300 do 1900 W. Bezszczotkowy, wysokoobrotowy motor nie powoduje wyładowań. Bezpieczeństwo pracy stanowi mocna obudowa, przyczepne gumowe opony kół oraz szybki czas zatrzymania pracy noża tnącego. Mała waga kosiarek elektrycznych JAKMET czyni je praktycznymi dla każdego użytkownika. 

Mamy w sprzedaży również inne rodzaje kosiarek:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl