Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Dmuchawy do liści

Dmuchawy do liści

Dmuchawy do liści to wielofunkcyjne urządzenia do wykonywania porządkowych prac w ogrodzie. Dzięki zdalnej emisji chłodnego powietrza, potrafią przenosić niewielkie przedmioty w docelowe miejsce, co możesz wykorzystać do usuwania liści czy drobnych gałęzi. Za sprawą poręcznego uchwytu oraz kilku poziomów regulacji, świetnie nadają się do użytku pod wysokim ciśnieniem, co czyni je odpornym na niekorzystne warunki atmosfery. W zależności od specyfiki modelu, tego typu dmuchawy posiadają kilka odmiennych form zasilania, gdzie należy wyróżnić wersje na akumulator i olej. Decydując się na zakup tych urządzeń, pamiętaj o regularnym przeglądzie filtra, jak również wykonywaniu konserwacji w oparciu o zalecenia danego producenta.

Dmuchawy spalinowe

Spalinowe modele dmuchaw do liści wyposażono w wysokiej jakości dwusuwowe silniki, które poradzą sobie w niedogodnych i wymagających warunkach. Ergonomiczna obudowa oraz wydajny wentylator zapewniają bezpieczną i sprawną pracę przez długie godziny, która dodatkowo nie wymaga od operatora użycia dużej siły. Dużym atutem takich produktów jest też profesjonalny filtr powietrza, którego prawidłowe działanie utrzymuje niezawodną płynność układu, bez jakichkolwiek blokad czy spowolnień. Dmuchawy spalinowe często opatrzone są w unikalne elementy, ułatwiające użytkownikowi obsługę, do których zalicza się zapinane pasy czy rozłożyste szelki. W profesjonalnych modelach dostępne są też udogodnienia typu Low Vibe, a nawet intuicyjne klawisze blokady.

Dmuchawy akumulatorowe

Dmuchawy akumulatorowe służą efektywnej pracy w niewielkim bądź średnim ogrodzie, a ich solidne wykonanie i lekka masa zapewniają dużą niezawodność oraz bogatą wszechstronność. Urządzenia te - na tle wersji z silnikiem - wyróżnia ekologiczny charakter, a także znacznie mniejsze natężenie dźwięku, który jest łagodniejszy dla uszu. Musisz jednak pamiętać o posiadaniu wydajnej baterii, jak również nieinwazyjnej ładowarki, które są dostępne wyłącznie w wybranych modelach. Praca na niskim poziomie energii nie gwarantuje optymalnej sprawności układu, a w przypadku jej wyczerpania - skutkuje nagłym wyłączeniem mechanizmu.     

Zajrzyj na naszego bloga:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl