Producenci

Kosiarki spalinowe pchane

Czy chcesz zadbać o wygląd swojego ogrodu? Albo chcesz zadbać o przestrzeń przed budynkiem przeznaczonym do działalności gospodarczej? Jednym z niezbędnych sprzętów jest kosiarka spalinowa pchana, dlatego oferujemy Ci w naszym e-sklepie ze sprzętem ogrodniczym, różne modele kosiarek spalinowych pchanych. Wśród dostępnych marek występują urządzenia: Weibang, G-Force, Husqvarna, Vega, World GRB.

Kosiarki spalinowe pchane bez napędu

Proponujemy Ci także kosiarki bez napędu, które możesz używać w ogrodach o bardziej złożonych kształtach i z większą liczbą przeszkód. Dzięki nim koszenie będzie odbywać się sprawnie. Kosiarki mają obudowę z blachy ocynkowanej, dzięki temu są odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz drobne uszkodzenia mechaniczne.

Sprawdź naszą ofertę w kategorii kosiarki spalinowe i znajdź urządzenie, które będzie najlepsze dla Ciebie i Twojego ogrodu.

Kosiarki spalinowe pchane z napędem

W naszej ofercie znajdziesz kosiarki spalinowe z napędem przystosowane do koszenia mniejszych trawników oraz tych o większych powierzchniach. Urządzenia są napędzane za pomocą silników, dzięki temu praca nimi przebiega szybko i sprawnie. Są łatwe w uruchomieniu oraz zapewniają doskonałą wydajność podczas koszenia i zbierania. Sprzęty, które proponujemy mają także dodatkowe zalety: to możliwość centralnej regulacji wysokości koszenia, kółka z łożyskami kulowymi, opcje zbierania oraz tylnego wyrzutu, korektor z zabezpieczeniem przed pyleniem.

Mamy w sprzedaży również inne rodzaje kosiarek:

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl