Opcje przeglądania
Producenci

Traktory ogrodowe

Traktory ogrodowe

Traktory ogrodowe to nowoczesne i praktyczne urządzenia, stosowane w amatorskim i profesjonalnym ogrodnictwie. Dzięki wydajnym silnikom, sprawnej technice sterowania oraz przystępnej obsłudze, zapewniają efektywne i szybkie koszenie wysokiej trawy oraz trawników. Staranny dobór wszystkich elementów konstrukcji, a także fachowa wiedza inżynierów przekładają się na efektywną pracę przez długie lata. Wygodne siedzenie i komfort prowadzenia, związany z relatywnie krótkim czasem przełączania biegów, pozwala szybko i sprawnie wykosić dany teren. Duże zróżnicowanie dodatków oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że urządzenia te cieszą się sporym uznaniem wśród posiadaczy działek i ogrodów.

Traktory - akcesoria

Współczesne modele traktorów ogrodowych posiadają szereg przydatnych akcesoriów, które można wykorzystać do wielu różnych prac. Sprawną pomoc w zachowaniu estetyki rozległych połaci trawy mogą przynieść praktyczne walce, służące doskonałej precyzji w wygładzaniu terenu. Duże ułatwienie w gromadzeniu odpadów zieleni stanowią natomiast wielofunkcyjne przyczepki samozbierające, które można dostosować do wielkości i profilu maszyny. Do regularnej pielęgnacji trawników przydadzą się poręczne, dopinane do traktora grabie, które doskonale sprawdzają się w usuwaniu jesiennych liści.

Traktory z koszem

Profesjonalne modele traktorów ogrodowych umożliwiają bezpieczne i sprawne koszenie trawników, których użytkowe powierzchnie mają rozmaite kształty i zastosowanie. Dzięki obecności wbudowanych koszy, możliwe jest estetyczne i szybkie nagromadzenie zbędnej ilości trawy i liści, które następnie można złożyć w ustronnym miejscu. Zdalna forma sterowania oraz przystępna regulacja biegów pozwalają na płynne przemieszczanie, nie powodując przestojów ani zwalniającego hamowania.

Traktory bez kosza  

Stosowanie tego rodzaju urządzeń przekłada się na dużą wygodę pracy oraz oszczędność znacznej ilości energii. Potężne napięcie silników, stabilny korpus oraz przystępna regulacja wysokości zapewniają wysoką wydajność koszenia przy niewielkim wkładzie koszącego. Maszyny te wyposażone są w relatywnie pojemne zbiorniki paliwa, dzięki czemu można je wykorzystać na rozległych obszarach (np. skwery, parki). Za sprawą dedykowanych reflektorów LED, można z nich korzystać nie tylko w ciągu dnia, ale także po zmroku.   

Zajrzyj na naszego bloga:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl