Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Pilarki akumulatorowe

Pilarki akumulatorowe

Pilarki o napędzie na akumulator sprawdzają się w pielęgnacji drzew, szczególnie cięciu kłód i obcinaniu gałęzi. Ich lekka konstrukcja oraz poręczna obsługa w znaczny sposób ułatwiają pracę w terenie, co przekłada się na szeroki zakres ruchów. Urządzenia te nie wymagają stałego podłączenia do prądu, a ich zasilanie nie wydziela szkodliwych spalin. Można więc pozwolić sobie na swobodę noszenia, a także bezpieczne przechowywanie w sąsiedztwie innych narzędzi. Dużą rolę odgrywa emisja dźwięku o niskim natężeniu, dzięki czemu pilarki te można uruchomić w każdych warunkach. 

Zastosowanie pilarek akumulatorowych

Pilarki akumulatorowe stosuje się do rozmaitych prac z udziałem drewna, które przez wielu fachowców poddawane jest profesjonalnej obróbce. Doskonale nadają się zatem do cięcia, przycinania oraz okrzesywania, które wymagają niezawodnej precyzji i odpowiedniej techniki. Po pełnym ładowaniu akumulatora, potrafią zachowywać najwyższą sprawność przez określony czas, który zależy od wydajności baterii. Należy więc regularnie uzupełniać energię i rozsądnie wykonywać prace na aktywnym akumulatorze. Dobrym pomysłem wydaje się zakup pilarki z dedykowaną ładowarką, najlepiej dostępną w składzie roboczego zestawu.

Zalety stosowania pilarek akumulatorowych

Pilarki z akumulatorem to urządzenia, usprawniające czynności i redukujące wysiłek użytkownika. Dzięki bezpiecznej formie obsługi, jak również zasilaniu bez użycia kabla, można z nich korzystać praktycznie na każdej powierzchni. Kluczowa wydaje się też lekka konstrukcja, pozwalająca na dużą mobilność bez konieczności przestojów. Precyzyjne wykończenie ostrza oraz trwałe wykonanie przekładni umożliwia błyskawiczne dotarcie do trudno dostępnych miejsc, a nawet modyfikację kąta nachylenia mechanizmu. Praca na aktywnej baterii odbywa się bez generowania większego hałasu, dlatego nie trzeba stosować ogrodowych słuchawek.

Polecane pilarki akumulatorowe

Posiadamy wysokiej jakości pilarki o zasilaniu akumulatorowym, które - w zależności od zestawu - zawierają dedykowane baterie oraz ładowarki. Szczególnie mocno polecamy unikatowe urządzenia SNAPPER, które wyróżnia nieprzeciętna moc, a także metalowy uchwyt z gumowym wykończeniem. Mamy też profesjonalne modele HUSQVARNA, które nie wymagają narzędzi i są opatrzone intuicyjną klawiaturą.

• HUSQVARNA 120i - pilarka akumulatorowa (bez baterii i ładowarki)

• HUSQVARNA 120i - pilarka akumulatorowa (z baterią i ładowarką)

• SNAPPER SXD CS82 - pilarka łańcuchowa akumulatorowa (bez baterii i ładowarki)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl