Producenci

CEDRUS

Cedrus to uznany polski producent maszyn i narzędzi ogrodniczych, posiadający ponad 25-letnie doświadczenie w dystrybucji. Od 1993 roku oferuje on szeroki asortyment na potrzeby lasu i ogrodu, który początkowo obejmował profesjonalne modele pilarek. Obecnie firma ta produkuje najwyższej jakości urządzenia do domowego i zawodowego użytku, a także części zamienne czy dedykowane podzespoły. Aktualna oferta zawiera szereg wielofunkcyjnych maszyn (m.in. glebogryzarki, kosiarki, pompy do wody), jak również praktycznych narzędzi (m.in. agregaty, ładowarki, ostrzałki, walce). Producent ten zajmuje się dystrybucją urządzeń ponad 50 uznanych marek, zaufało mu ponad 80 wykonawców na całym świecie. 

Cedrus to nie tylko doświadczony dystrybutor sprzętu, ale także inicjator szerokiego programu szkoleń dla pracowników i dilerów. Duża w tym zasługa wysoko wykwalifikowanej kadry, która na bieżąco wdraża projektowe innowacje oraz technologiczne nowości. Co warte uwagi, jego bogata oferta produktów jest dostępna na terenie naszego kraju w atrakcyjnych cenach.

Cedrus

Nowoczesne rozwiązania od Cedrus wyróżnia funkcjonalność, jak również wszechstronne wykorzystanie do prac w domu, lesie czy ogrodzie. Przykładem mogą być wysoce wydajne agregaty prądotwórcze, wyposażone w mocne silniki oraz automatyczny system wykrywania ubytków paliwa. Zastosowanie niezawodnych i sprawdzonych podzespołów Rato zapewnia płynne działanie, a także utrzymuje stabilny poziom napięcia. Dzięki wdrożeniu nowatorskiego systemu AVR, nie musisz obawiać się o jakiekolwiek wahania, skoki czy przestoje. Możesz też być spokojny o doskonałą kondycję silnika, którego czujnik oleju wyłącza mechanizm w przypadku niewielkich zasobów paliwa.

Nasza unikatowa oferta zawiera profesjonalne modele generatorów prądu Cedrus o rozmaitej pojemności i miedzianym uzwojeniu prądnicy. Dodatkowo, w celu podniesienia efektów nieinwazyjnej pracy, zastosowano w nich bezpieczniki obwodów.

 

Cedrus

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl