Producenci

GRASS

Grass to polski producent sprzętu na potrzeby ogrodnictwa, posiadający 31-letnie doświadczenie w zakresie dystrybucji i importu. Oferuje on szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, z których dużą rolę odgrywają glebogryzarki, pilarki czy wielofunkcyjne modele kosiarek. Producent ten słynie z cyklicznych premier kolekcji, które wydawane są w każdym sezonie. Warto zwrócić uwagę na rosnącą obecność autoryzowanych punktów usług serwisu, które znacznie usprawniają sprzedaż oraz oferują przeglądy w atrakcyjnych cenach. Przedsiębiorca prowadzi też szeroką gamę szkoleń z zakresu sprzedaży i serwisu. 

Jeśli interesuje Cię nowoczesny i sprawdzony asortyment, urządzenia marki Grass przeznaczone są właśnie dla Ciebie. Dzięki glebogryzarkom z naszej unikatowej oferty, pozwalasz sobie na najwyższą wygodę pracy, a dodatkowo oszczędzasz czas i pieniądze.

GRASS - Glebogryzarki

Niezawodne glebogryzarki marki Grass gwarantują profesjonalną realizację zadań na średnich i dużych powierzchniach gruntu. Najwięcej użytkowych korzyści może przynieść skuteczne nawożenie gleby, które odbywa się przy pomocy czterosuwowego silnika o znacznej mocy. Urządzenia te cechuje długotrwała żywotność, o czym mogą świadczyć zespół stalowych noży, wysoce mobilne frezy czy uchwyt o elastycznej regulacji. Trzeba również podkreślić solidne umocnienia konstrukcji i przystępną obsługę, do której przeznaczono dźwignie w zasięgu ręki operatora.

Jeśli szukasz praktycznego rozwiązania o optymalnej wydajności i poręcznym sterowaniu, polecamy wybór profesjonalnych modeli glebogryzarek Grass. Posiadamy wysokiej klasy urządzenia o napędzie spalinowym, których niezawodne działanie bazuje na pracy mocnych silników renomowanych wykonawców. Są to pozycje o nieprzeciętnej pojemności i wysokim momencie obrotu, dostarczane przez światowej sławy marki Briggs & Stratton oraz LONCIN. Na uwagę zasługuje dostępność maszyn w kilku dedykowanych wariantach pod względem zasięgu pracy, co podnosi komfort użytku i usprawnia mobilność sterowania.

 

GRASS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl