Producenci

VEGA - producent maszyn i urządzeń ogrodniczych

Przedstawiamy oryginalne produkty marki Vega, która od wielu lat stawia na solidną jakość wykonania i wysoki poziom wyposażenia. Producent oferuje szeroki wybór maszyn i urządzeń ogrodniczych, a ich profesjonalne modele są dostępne w atrakcyjnych cenach. Co istotne, asortyment ten cechuje wielofunkcyjność oraz możliwość użytku przez cztery pory roku. Nie brakuje tu bowiem funkcjonalnych kosiarek, odpornych glebogryzarek ani zwrotnych odśnieżarek. 

Vega - Kosiarki

Nowoczesne kosiarki marki Vega zapewniają bezpieczną i wydajną pracę przy zachowaniu nieprzeciętnej wygody sterowania. Ich górnozaworowe silniki i żeliwne tuleje cylindra sprawnie odprowadzają ciepło, co gwarantuje długotrwały efekt działania. Za sprawą dużych kół z antypoślizgowym bieżnikiem, urządzenia te utrzymują zadowalającą płynność jazdy, nie powodując spowolnień ani przestojów. Jeśli szukasz trwałej i wydajnej konstrukcji, polecamy wybór kosiarki spalinowej z napędem VEGA WR65763AK LONCIN 123.

Vega - Kosy, Podkaszarki

Profesjonalne kosy i podkaszarki marki Vega gwarantują precyzyjne koszenie i zawrotne tempo w każdej wykonywanej pracy. Doskonale nadają się do koszenia trawy, a także podcinania żywopłotów czy obcinania gałęzi krzewów. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, zapewniają niezawodną efektywność w terenie oraz przystępną obsługę. Duża w tym zasługa mocnych dwusuwowych silników, jak również mobilnych głowic z żyłkami i starannie wykończonych tarcz. Szereg roboczych korzyści mogą przynieść podkaszarka elektryczna VEGA GT-PS3608 oraz profesjonalna kosa spalinowa VEGA VK 45 PRO KAWASAKI.

Vega - Nożyce do żywopłotu

Solidnie wykonane nożyce do żywopłotu Vega umożliwiają wielogodzinną pracę bez zbędnego wysiłku czy dodatkowych narzędzi. Można z nich korzystać w celu estetycznej pielęgnacji żywopłotu, jak też podcinania trawy bądź wielu odmian krzewów. Wykonanie z wytrzymałych materiałów oraz prosta forma sterowania pozwalają na szybkie i sprawne dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Warto zdecydować się na zakup elektrycznych nożyc do żywopłotu VEGA HT10S-6019.

Vega - Glebogryzarki

Korzystając z nowoczesnych glebogryzarek Vega, zapewniasz sobie wydajną realizację nawet najbardziej pracochłonnych zadań. Są to bowiem urządzenia, przeznaczone nie tylko do rutynowych prac w ogrodzie, ale także intensywnego użytku na roli. Ich wytrzymałe konstrukcje i szeroki zakres ruchów znacząco ułatwiają wykonywanie czynności, związanych z odpowiednim przygotowaniem gleby. Dzięki nim, w łatwy sposób przeprowadzisz nawożenie, oranie lub spulchnianie, czując się jak prawdziwy zawodowiec. Wszystko to możliwe jest przy użyciu niezawodnej glebogryzarki spalinowej VEGA VT-55 BS XR 950.

Vega - Zamiatarki

Z pomocą wysoce wydajnych zamiatarek Vega sprzątanie ogrodu nabiera profesjonalnego charakteru, przez co pozwala na znaczną redukcję kosztów. Obrotowa forma szczotek oraz sprawna regulacja biegów nie powodują większego obciążenia, co zapewnia maszynom płynne poruszanie, przy zachowaniu optymalnej prędkości. Możesz więc bez problemu używać je do czyszczenia kostki brukowej, jak również odkurzania parkietu czy sprzątania trawnika. Sprawdzonym rozwiązaniem o profesjonalnym charakterze jest wielofunkcyjna zamiatarka spalinowa VEGA VG100V BS750EX.

Vega - Odśnieżarki

Amatorskie lub półprofesjonalne modele odśnieżarek Vega zapewniają bezpieczne i łatwe usuwanie rozległych partii śniegu. Szeroki wybór biegów oraz przystępna regulacja wyrzutu pozwalają na optymalne dostosowanie urządzeń do warunków podłoża. Jeśli śnieg jest suchy i ma lekką konsystencję, można przerzucić go na odległość, która w szczytowym momencie osiąga 11 metrów. W zależności od wariantu wykonania maszyny, użytkownik ma do dyspozycji elektryczny bądź ręczny rozruch. Do amatorskiego użytku polecamy dwustopniową odśnieżarkę spalinową VEGA KCM24D, mamy też bardziej roboczą pozycję VEGA KCD28.

VEGA - producent maszyn i urządzeń ogrodniczych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl