Producenci

WORLD

WORLD to uznany producent wielofunkcyjnych kosiarek do ogrodu, które od lat cechuje wysoka jakość oraz przystępne ceny. Sprzęt ten wyróżnia łatwa obsługa, a także fachowe zastosowanie sprawdzonych rozwiązań z dziedziny elektrotechniki. Świadczą o tym m.in. trwałe i wysoce wydajne napędy, za które odpowiada renomowana firma General Transmissions. Kosiarki marki WORLD łączą w sobie ergonomiczną konstrukcję oraz niezawodną pracę, która jest możliwa za sprawą wydajnych silników Briggs&Stratton lub Loncin. Urządzenia te doskonale nadają się do koszenia wysokiej trawy, potrafią też radzić sobie z pokonywaniem nierówności w terenie. 

WORLD - Kosiarki

Przedstawimy szeroki wybór kosiarek WORLD, które z łatwością można wykorzystać do pracy w ogrodzie o dużej powierzchni. Spalinowe wersje tych urządzeń bazują na pracy mocnych, górnozaworowych silników, obsługujących funkcje automatycznego ssania oraz rozruch Easy-Start. Możesz więc pozwolić sobie na łatwą i wydajną pracę, bez jakichkolwiek opóźnień czy przestojów. Niezwykle prosty wydaje się również tryb regulacji wysokości uchwytu, który można dostosować nawet w trzech stopniach. Jest to kluczowy atut wielu profesjonalnych modeli, pozwalający nie tylko dostosować preferencje koszenia, ale także kontrolę ruchu do wzrostu operatora.

Nowoczesne kosiarki WORLD zapewniają nieprzeciętną wygodę sterowania, o czym świadczy wykorzystanie kół ze stalowych łożysk kulkowych. Co więcej, opatrzono je antypoślizgowym bieżnikiem, który pozwala na sporą mobilność i z dużą skutecznością redukuje wszelkie wypadki. Bezpieczeństwo pracy jest też zasługą wysokiej odporności obudowy, które zazwyczaj wykonywane są z ocynkowanej blachy, pokrytej proszkowym typem farby. Ten rodzaj farbowania stanowi opłacalną i skuteczną ochronę przed zniszczeniem, szczególnie na skutek wystąpienia korozji. Warto również zwrócić uwagę na techniczną dostępność kilku funkcji roboczych, takich jak boczny i tylny wyrzut, rozdrabnianie czy zbieranie do kosza.

Szczególnie mocno polecamy samobieżne kosiarki spalinowe (B&S), z których wiele korzyści mogą przynieść modele WORLD GRB 460S HW B&S 625 oraz WORLD GRB 530S HW B&S 675. Mamy też wielofunkcyjne wersje z napędem, gdzie zastosowano alternatywną serię silników (Loncin), m.in. WORLD GRL 560S HW LONCIN 196

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl